+371 682 00 227
I-V: 9:00-16:00

Maksājumu veidi:

Maksājumi, izmantojot internetbankas pakalpojumus:

Šis ir maksājuma veids, kad jūs samaksājat par precēm nekavējoties, pieslēdzoties internetbankai. Apmaksa par izvēlētajām precēm tiks veikta UAB "Paysera.lt" kontā, un UAB "Paysera.lt" nekavējoties ieskaitīs jūsu naudu pārskaitījuma gala saņēmējam SIA "Kotryna".

Maksājums ar karti:

Par precēm e-veikalā var norēķināties ar kredītkartēm un debetkartēm - VISA, MasterCard, Maestro, kurām ir droša tiešsaistes norēķinu iespēja.

Pēc kartes īpašnieka datu, kartes numura, derīguma termiņa un CVV koda ievadīšanas, pasūtījuma summa tiks nekavējoties atskaitīta no viņa konta.

Maksājums ar bankas pārskaitījumu:

Jūs varat apmaksāt pasūtījumu, veicot bankas pārskaitījumu uz mūsu kontu. Tas jo īpaši attiecas uz juridiskām personām. Ja izvēlaties šo maksājuma veidu, veiciet pasūtījumu un pēc tam veiciet bankas pārskaitījumu ar norādīto informāciju. To var atrast šeit. Norādiet maksājuma uzdevumā pasūtījuma ID numuru. Uzmanību! Pasūtījums tiek izpildīts tikai pēc maksājuma saņemšanas.

Maksājiet saņemšanas brīdī:

Pasūtot preces, jūs varat izvēlēties maksājuma veidu "Maksājums ar karti kurjeram". Šajā gadījumā maksājums nebūs jāveic uzreiz, un jūs varēsiet samaksāt kurjeram, kad pasūtījums tiks piegādāts. Kurjers pieņem maksājumu tikai ar maksājumu karti. Maksājums kurjeram ar norēķinu karti ir iespējams tikai izvēloties piegādes veidu "Piegāde uz mājām", minimālajai pasūtījuma summai jābūt 15 €.

Apmaksa ar dāvanu karti:

Par precēm, ko vēlaties iegādāties, iespējams norēķināties ar One Family dāvanu kartēm. Dāvanu kartes ir derīgas  SIA Kotryna pārvaldītajos elektroniskajos veikalos Latvijā: BabyCity/ToyCity, Toy`s Planet, KidZone. Vienu dāvanu karti var izmantot vienu reizi, izmantojot visu tās vērtību. Ja pirkuma summa ir lielāka, nekā dāvanu kartes vērtība, pircējam starpība ir jāpiemaksā. Ja pirkuma summa ir mazāka, nekā dāvanu kartes vērtība - starpība netiek atmaksāta. Norēķinoties interneta veikalā, iepirkumu groza sadaļā "Dāvanu karte", ievadiet unikālo dāvanu kartes numuru. Dāvanu karti nevar izmantot, lai iegādātos jaunu dāvanu karti. Dāvanu karte netiek mainīta vai atgriezta.

Izvēlieties ērtāko norēķinu veidu, ja rodas kādas problēmas - sazinieties ar mums, un mēs jums palīdzēsim!

 

 

Maksāt pa daļām:

ESTO nomaksa – nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem!

Izmantojiet ESTO nomaksu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. ESTO nomaksa nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO nomaksu kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Katrs nomaksas pirkums ir finansiālas saistības. Pirms nomaksas pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

  • Procentu likme sākot no 0%
  • Līguma maksa no 0 eiro
  • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

ESTO nomaksa ir pieejama visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 198 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizeja līguma maksa 10,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 2,30 eiro gada procentu likme 50,44% ikmēneša maksājums 35,30 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 221,80 eiro.

ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt savus pirkumus 3 vienādās daļās. 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksājiet vēlāk!

 

Izvēlaties maksāt pa daļām ar ESTO 3 maksājumu metodi - samaksājiet par pirkumu grozu trīs vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO 3 kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

 

  • Ja jūs trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsiet iepirkumu groza izmaksas, jums netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
  • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.
  • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 3 ir 60 EUR.
  • ESTO 3 var izmantot visi Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

 

ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi

ESTO 3 maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmu

ms, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi modeļa nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu.

Ja Jūs nespēsiet veikt maksājumus saskaņā ar ESTO 3 grafiku, Jūsu ESTO 3 līgums tiks izbeigts, un Jūsu ESTO LV AS parāda summa tiks uzskatīta par kredītu, kas izņemts saskaņā ar overdrafta līgumu, un tiks piemērotas papildu maksas saskaņā ar overdrafta līgumu.

ESTO nomaksa maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
E-pasts: [email protected]  
Tālrunis: (+371) 662 222 50